Ogłaszamy konkurs na relację z Gluten Free EXPO – nagrodą Superkosz od Stowarzyszenia i publikacja tekstów :)

Dwa dni bezglutenowego święta za nami. Podczas targów odwiedziło nas około 10.000 osób! Już wkrótce przedstawimy obszerną relację z imprezy wraz ze zdjęciami. Jesteśmy jednak ciekawi opinii Państwa, uczestników EXPO. Jak się czuliście podczas EXPO? Jak się Wam podobało? Dlatego postanowiliśmy ogłosić konkurs dla członków naszego Stowarzyszenia na najciekawszą relację z targów pt. „Moje Gluten Free EXPO 2018”.

Zasady konkursu „Moje Gluten Free EXPO 2018”:

  1.  W konkursie może wziąć udział każda osoba, która jest członkiem Stowarzyszenia i była obecna na Gluten Free EXPO 15 i/lub 16 czerwca w Warszawie.
  2.  Forma wypowiedzi jest dowolna  – prosimy, aby tekst nie był dłuższy niż 3600 znaków. Dodatkiem do tekstu mogą być jedno, maksymalnie dwa zdjęcia, ale nie muszą – ich brak nie będzie miał znaczenia przy wyborze najciekawszej relacji.
  3. Czekamy na jak najbardziej osobiste wrażenia, refleksje i opis tego, czym dla Państwa była nasza impreza.
  4. Na relacje czekamy do 27 czerwca 2018. Podpisane teksty prosimy przesyłać mailem na adres info@celiakia.plOgłoszenie wyników konkursu odbędzie się w piątek, 29 czerwca 2018 na www.celiakia.pl.

Nagrody

Nagrodą w konkursie na relację jest publikacja trzech najlepszych tekstów w najbliższym numerze „Bez glutenu” 10 oraz na stronie Stowarzyszenia, a dodatkowo autor najciekawszej relacji otrzyma od nas Superkosz wypełniony prezentami od Stowarzyszenia. Znajdą się w nim archiwalne numery „Bez glutenu”, książki z bezglutenowymi przepisami (w tym najnowsza książka Weroniki Madejskiej z dedykacją od autorki), koszulki, miś, torba i inne materiały od Stowarzyszenia, a także specjalna nagroda niespodzianka :) Autorzy dwóch pozostałych najciekawszych relacji dostaną od nas prezenty-niespodzianki.

Bardzo cieszymy się z miłych komentarzy uczestników EXPO i czujemy, że sprostaliśmy zadaniu jako jego organizatorzy. Z radością i niecierpliwością będziemy czekać na relacje od Państwa! :)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.