O nas

Działalność Stowarzyszenia

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej od kilku lat prowadzi projekt udzielania licencji na używanie znaku towarowego Przekreślony Kłos w oparciu o Standard AOECS.

Jesteśmy największą ogólnopolską organizacją pożytku publicznego wspierającą osoby na diecie bezglutenowej. Działamy w kilkunastu miastach w Polsce i zrzeszamy kilka tysięcy osób.

Od lat upowszechniamy wiedzę na temat celiakii i zmieniamy Polskę w kraj przyjazny osobom na diecie bezglutenowej: prowadzimy serwis celiakia.plprowadzimy bezpłatne poradnictwo dietetyczne w Centrum Diety Bezglutenowej, organizujemy konferencje, warsztaty edukacyjne i kulinarne oraz spotkania osób na diecie w całej Polsce, wydajemy bezpłatne poradniki Celiakia i dieta bezglutenowa, Dziecko na diecie bezglutenowej, książki dla dzieci, magazyn Bez glutenu oraz newsletter Dieta bezglutenowa, szkolimy restauracje w programie MENU BEZ GLUTENU: menubezglutenu.pl, współpracujemy z lekarzami i dietetykami, jesteśmy aktywni w social mediach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną działalnością na celiakia.pl

Uprawnienie Stowarzyszenia do Licencji